Tidsskrift for virksomme tiltak for barn og unge

  • Alle
  • Redaksjon
  • Ungsinnforfattere
  • Fagfeller
  • haugland

    Bente Storm Haugland

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: Bente.Haugland@uni.no
    Tlf: 55588678
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • handegaard

    Bjørn Helge Handegård

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førstelektor
    Epost: bjorn.helge.handegaard@uit.no
    Tlf: 776 45851
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • mathiassen

    Børge Mathiassen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Avdelingsleder
    Epost: borge.idar.mathiassen@unn.no
    Tilhørighet: Barne- og ungdomspsykiatrisk avdeling ved UNN
    Sted: Tromsø

  • lauritzen

    Camilla Lauritzen

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: camilla.lauritzen@uit.no
    Tlf: 776 45871
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • reedtz

    Charlotte Reedtz

    Rolle: Assisterende redaktør/Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: charlotte.reedtz@uit.no
    Tlf: 776 45866
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • bratt

    Christopher Bratt

    Rolle: Forfatter

    Epost: christopher.bratt@gmail.com
    Tlf: 46653396
    Tilhørighet: Statistisk analyse
    Sted: Oslo

  • wergeland

    Gro Janne H. Wergeland

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: gjwergeland@gmail.com
    Tlf: 48176828
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS og Haukeland Universitetssykehus.
    Sted: Bergen

  • kornor

    Hege Kornør

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: hege.kornor@r-bup.no
    Tlf: 22586166/41225577
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • eng

    Helene Eng

    Rolle: Redaksjonssjef/Forfatter

    Tittel: Universitetslektor
    Epost: helene.eng@uit.no
    Tlf: 77645879
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • strom

    Henriette K. Strøm

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: henriette.kyrrestad@uit.no
    Tlf: 776 23305
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • natvig

    Henrik Natvig

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: henrik.natvig@psykologi.uio.no
    Tlf: 22845177
    Tilhørighet: Psykologisk institutt - UiO
    Sted: Oslo

  • john

    John Kjøbli

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Seksjonsleder
    Epost: john.kjobli@r-bup.no
    Tlf: 93660252
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • bjaastad

    Jon Fauskanger Bjåstad

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Jon.Bjastad@uni.no
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • patras

    Joshua Patras

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: joshua.patras@uit.no
    Tlf: 776 46265
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • havnen

    Karen J. Skaale Havnen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Karen.Havnen@uni.no
    Tlf: 55583212
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • jakobsen

    Karine Jakobsen

    Rolle: Redaksjonsmedarbeider

    Tittel: Førstekonsulent
    Epost: karine.jakobsen@uit.no
    Tlf: 776 46396
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • stormark

    Kjell Morten Stormark

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: Kjell.Stormark@uni.no
    Tlf: 55588671
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • hafting

    Marit Hafting

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Marit.Hafting@uni.no
    Tlf: 55588678
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • drugli

    May Britt Drugli

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: may.b.drugli@ntnu.no
    Tlf: 73551506 /41645838
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • saus

    Merete Saus

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: mes028@post.uit.no
    Tlf: 776 23274
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • martinussen

    Monica Martinussen

    Rolle: Redaktør/Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: Monica Martinussen
    Tlf: 776 45881
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • bjorknes

    Ragnhild Bjørknes

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: Ragnhild.Bjorknes@uib.no
    Tlf: 55 58 32 28
    Tilhørighet: HEMIL-senteret - UiB
    Sted: Bergen

  • koposov

    Roman Koposov

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: roman.koposov@uit.no
    Tlf: 776 45880
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • sigrun

    Sigrun Karin Ertesvåg

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: sigrun.ertesvag@uis.no
    Tlf: 5183 2931
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • neumer

    Simon-Peter Neumer

    Rolle: Forfatter/fagfelle

    Tittel: Forsker
    Epost: simon-peter.neumer@r-bup.no
    Tlf: 95820508 / 22586000
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • 746

    Solveig Holen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: solveig.holen@r-bup.no
    Tlf: 22586071
    Tilhørighet: RBUP Øst og Sør
    Sted: Oslo

  • stine

    Stine Lehmann

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Stine.Lehmann@psykp.uib.no
    Tlf: 55588332
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • fossum

    Sturla Fossum

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: sturla.fossum@uit.no
    Tlf: 776 45861
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • vis

    Svein Arild Vis

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: svein.arild.vis@uit.no
    Tlf: 776 23275
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • rimehaug

    Tormod Rimehaug

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Førsteamanuensis
    Epost: tormod.rimehaug@ntnu.no
    Tlf: 73551524 /91681397
    Tilhørighet: RKBU Midt-Norge - NTNU
    Sted: Trondheim

  • ungsinnforfatter

    Trude Havik

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Postdoktor
    Epost: trude.havik@uis.no
    Tlf: 51832919
    Tilhørighet: Læringsmiljøsenteret - UiS
    Sted: Stavanger

  • morch

    Willy-Tore Mørch

    Rolle: Forfatter/Fagfelle

    Tittel: Professor
    Epost: willy-tore.morch@uit.no
    Tlf: 90586722
    Tilhørighet: RKBU Nord - UiT
    Sted: Tromsø

  • christiansen

    Øivin Christiansen

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Forsker
    Epost: Oivin.Christiansen@uni.no
    Tlf: 55583229
    Tilhørighet: RKBU Vest - Uni Research AS
    Sted: Bergen

  • kvello

    Øyvind Kvello

    Rolle: Forfatter

    Tittel: Professor
    Epost: oyvind.kvello@ntnu.no
    Tlf: 93035464 /73412509
    Tilhørighet: Institutt for pedagogikk og livslang læring, NTNU
    Sted: Trondheim